Nawigacja

Nowy portal popularnonaukowy

więcej

Aktualności

Polsko-węgierska gra „ZnajZnak” we Wrocławiu

Instytut Pamięci Narodowej wraz z Węgierskim Instytutem Kultury zapraszają na warsztaty z grą historyczną „ZnajZnak” w czwartek i piątek 29 i 30 listopada na Wrocławskich Targach Dobrych Książki w „Hali Stulecia”.

29 listopada (czwartek) – godz. 12.00–13.00, Sala Niebieska

30 listopada (piątek) – godz. 12.00–13.00, Sala Niebieska

Zapraszamy do wspólnej zabawy z nową grą historyczną wokół symboli dwudziestowiecznej historii Polski i Węgier „ZnajZnak/Felismered?”, którą przygotowało Biuro Edukacji Narodowej IPN oraz Węgierski Instytut Kultury. Warsztaty dla uczniów (od szkoły podstawowej do średniej) poprowadzą Karol Madaj i dr János Tischler.

Wrocławskie Targi Dobrych Książek to wydarzenie z dwudziestosześcioletnią tradycją, które zrodziło się z ogólnopolskich Spotkań Wydawców Dobrej Książki.
Organizatorem wydarzenia jest Wrocławski Dom Literatury – instytucja kultury powołana w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 do działań na rzecz promocji literatury i czytelnictwa.

27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek odbędą się w dniach 29 listopada – 2 grudnia 2018 roku w Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1).

Gościem honorowym są Węgry.

do góry