Nawigacja

Aktualności

Stoisko IPN na 27. Wrocławskich Targach Dobrych Książek – Hala Stulecia – 29 listopada – 2 grudnia 2018 roku

Od 29 listopada do 2 grudnia 2018 roku w Hali Stulecia odbywały się Wrocławskie Targi Dobrych Książek. Bardzo sedrecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko IPN. Czekały na Państwa nowości wydawnicze, albumy, książki, czasopisma, komiksy oraz gry.

30 listopada o godz. 14.00 w Sali Zielonej odbyła się promocja książki pt. „Koniec wojny na Śląsku. Rok 1945. Studia i materiały” (red. Ksawery Jasiak, Krzysztof Kawalec, Piotr Stanek). Spotkanie poprowadził prof. Krzysztof Kawalec, który po zakończeniu promocji podpisywał książki na stoisku Wydawnictwa IPN.

Wrocławskie Targi Dobrych Książek to wydarzenie z dwudziestosześcioletnią tradycją, które zrodziło się z ogólnopolskich Spotkań Wydawców Dobrej Książki. Organizowane pod koniec roku kalendarzowego, są swoistym podsumowaniem literackiego roku w Polsce. Najlepsi wydawcy z całej Polski, fantastyczna oferta książek, a także bogaty program spotkań i wydarzeń sprawiają, że WTDK to prawdziwy festiwal literatury.
Organizatorem wydarzenia jest Wrocławski Dom Literatury – instytucja kultury powołana w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 do działań na rzecz promocji literatury i czytelnictwa.

 

do góry