• Youtube
  • Facebook
  • Szukaj

Zapraszamy całe rodziny do udziału w grze terenowej „Pierwszy dzień wakacji z IPN”. Poznawaj historię i zgarnij gwarantowaną nagrodę! - Wrocław, 28 czerwca 2025

Zapraszamy całe rodziny – rodziców, dziadków, rodzeństwo, wujostwo i kuzynostwo – do udziału w grze terenowej „Pierwszy dzień wakacji z IPN”. Wykonując zadania na kolejnych punktach, rozwiązując zagadki oraz łamiąc szyfry poznasz mniej znane fakty z historii Wrocławia po 1939 r.

10.06.2025

Chcesz w ciekawy i aktywny sposób spędzić pierwszy dzień wakacji? Lubisz zagadki, szyfry i tajemnice? A może po prostu interesujesz się historią? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nasza rodzinna gra terenowa jest propozycją właśnie dla Ciebie! Udaj się z nami w niezwykłą podróż w czasie!

Co zrobić, aby z nami zagrać?

  1. Zapoznaj się z regulaminem poniżej
  2. Zbierz drużynę (od 2 do 8 osób, w tym co najmniej jedna pełnoletnia).
  3. Wyślij swoje zgłoszenie na adres edukacja.wroclaw@ipn.gov.pl
  4. Przyjdź 28 czerwca o 12.00 do księgarni IPN przy pl. Solnym 8/9 we Wrocławiu.
  5. Rozwiązuj zagadki, łam szyfry, zwiedzaj Wrocław, poznawaj historię i zgarnij gwarantowaną nagrodę dla każdej drużyny, która ukończy grę!

Do zobaczenia!

do góry