Instytut Pamięci Narodowej - Wrocław

https://wroclaw.ipn.gov.pl/wro/aktualnosci/118948,Szkolenie-ON-LINE-dla-nauczycieli-Wolnosc-jest-w-nas-Z-Solidarnoscia-do-wolnosci.html
02.03.2026, 01:00

Szkolenie ON-LINE dla nauczycieli „Wolność jest w nas. Z Solidarnością do wolności” – Wrocław, 27 października 2020

27 października br. we Wrocławiu, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, odbyło się szkolenie dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych „Wolność jest w nas. Z Solidarnością do wolności”. Ze uwagi na ograniczenia związane z pandemią organizatorzy zdecydowali się zrezygnować z formy stacjonarnej i przeprowadzić spotkanie on-line. Z tego powodu zrezygnowano z autorskiego zwiedzania wystawy „Protest głodowy kolejarzy 21–27 X 1980”.

27.10.2020

W szkoleniu udział wzięło kilkunastu pedagogów z Wrocławia, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Stosowne zaświadczenia o udziale w szkoleniu oraz przygotowane pomoce dydaktyczne dla uczestników, zostaną przesłane pocztą na adres szkoły.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy do innych naszych działań!

Szkolenie zorganizowała i przeprowadziła dr Iwona Demczyszak z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN we Wrocławiu.