Nawigacja

Aktualności

Warsztaty i stoisko edukacyjne IPN podczas Święta Niepodległości w CK Agora pod hasłem „Wolność, kocham i rozumiem” – Wrocław, 11 listopada 2017

  • Plakat

W Centrum Kultury Agora we Wrocławiu, przy ul. Serbskiej 5a, Święto Niepodległości będzie obchodzone rodzinnie pod hasłem „Wolność, kocham i rozumiem”. Dzieci i dorośli zaprezentują swój dorobek artystyczny z całego sezonu kulturalnego, w programie znajdą się też różnorodne atrakcje: warsztaty dla dzieci i dorosłych, animacje i konkursy, wystawy, pokaz filmów oraz wieczorny koncert.

Instytut Pamięci Narodowej – Oddział we Wrocławiu proponuje w ramach tego wydarzenia zajęcia edukacyjne Historia w kolorach. Ich celem jest przybliżenie najmłodszym w atrakcyjnej i przystępnej formie tematyki  polskich symboli narodowych – herbu, flagi i hymnu, ale także tych mniej znanych, jak choćby symbolu Polskiej Kotwicy. W programie m.in. klejenie flagi, portret Piłsudskiego, kolorowanki. Prowadzenie – Monika Mikuczewska. Zapraszamy  do naszego stoiska w godz. 14.45 – 16.45. Wstęp wolny.

do góry