Nawigacja

Nowy portal popularnonaukowy

więcej

Aktualności

Wydawnictwa IPN na Targach Książki w Krakowie – Kraków, 24–27 października 2013

Targi Książki w Krakowie to największe tego typu wydarzenie w Polsce. W tym roku odbyła się już ich 17. edycja. Na czytelników czekały setki stoisk i tysiące książek, a także spotkania z ulubionymi autorami i wiele godzin programu towarzyszącego.

Tradycyjnie w programie Targów Książki znalazły się stoiska największych polskich wydawnictw, w tym także Instytutu Pamięci Narodowej.

Organizatorzy zapewnili liczne wykłady, seminaria i dyskusje tematyczne o literaturze, a  także cztery salony – Salon Wydawców Szkół Wyższych, Salon Wydawców Katolickich, Salon Małe Ojczyzny – Kaszuby i Gdańsk oraz Salon Nowych Mediów.

Wydawnictwa Instytutu Pamięci Narodowej były prezentowane na stoiskach:

  • stoisko B20 – Centrala IPN, m.in. album o generale Auguście Emilu Fieldorfie oraz książki „Druga wojna światowa.Wspomnienia spisane na podstawie codziennych notatek" Stanisława Wincentego Kasznicy,  „Solidarność od wewnątrz 1980–1981" pod red. Andrzeja Friszkego, Krzysztofa Persaka i Pawła Sowińskiego, czasopisma IPN – „Pamięć.pl", „Pamięć i Sprawiedliwość", „CzasyPismo", a także gry edukacyjne, w tym najnowsze – „111", „ZnajZnak – Pamięć" oraz wiele innych ciekawych wydawnictw.
  • stoisko D22 – Oddział IPN we Wrocławiu
  • stoisko D29 – Oddział IPN w Krakowie

Targi Książki w Krakowie 2013
24–27 października
Hala Targów w Krakowie, ul. Centralna 41A

Wszystkie informacje na temat Targów są dostępne na stronie:
http://www.targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/17-targi-ksiazki-w-krakowie/17-targi-ksiazki-w-krakowie.html

oraz na Facebooku:
https://www.facebook.com/targi.ksiazki.w.krakowie.

do góry