Nawigacja

Aktualności

950 tytułów, w tym bestsellerowe książki o 40% taniej! Dni Wydawnictwa Instytutu Pamięci Narodowej na Placu Solnym – Wrocław, 19 sierpnia 2023

W sobotę 19 sierpnia 2023 roku w magazynie centralnym w Warszawie oraz w 8 oddziałach IPN w Polsce rozpoczniemy wielkie święto książki. Będzie to okazja do zakupu naszych wydawnictw, ale też do międzypokoleniowych rozmów o przeszłości, dla pasjonatów historii, jak i najmłodszych gości. Nie inaczej będzie we Wrocławiu na Placu Solnym, gdzie mieści się Księgarnia IPN.

Na odwiedzających czeka aż 950 tytułów. Przez 13 dni można będzie kupić bestsellerowe książki o 40% taniej, ceny zaczynać się będą już od 5 zł.  Przy zakupach za min. 40 zł kupujący otrzymają w prezencie zeszyt ćwiczeń i łamigłówek Wojenna odyseja Antka Srebrnego 1939-1946. Obrona Grodna 1939 r. Łamigłówki (oferta ważna do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych). Oddziały IPN w Polsce przygotowały bogaty program wydarzeń towarzyszących podczas inauguracji Dni Wydawnictwa IPN. Spotkania z autorami i redaktorami publikacji, przedstawienia, wystawy i zabawy dla dzieci, to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.