Nawigacja

Aktualności

Konkurs poetycki „W podziękowaniu za beatyfikację Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego” – zgłoszenia do 15 grudnia 2021 r.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie poetyckim „W podziękowaniu za beatyfikację Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Jerzego Badury w Międzyborzu, Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Międzyborzu, Urząd Miasta i Gminy Międzybórz, Parafię pod wezwaniem św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu oraz Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Odnaleźć Radość i Nadzieję w Międzyborzu.

  • Konkurs poetycki „W podziękowaniu za beatyfikację Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego”
    Konkurs poetycki „W podziękowaniu za beatyfikację Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego”

Konkurs, organizowany jest w ramach Roku Kardynała Stefana Wyszyńskiego i skierowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych województwa dolnośląskiego. Termin nadsyłania praca mija 15 grudnia 2021 r. Każdy uczestnik tworzy samodzielnie wiersz, którego tematem jest życie, twórczość, wartości Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wszystkie pozostałe szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie. Oddział Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu objął wydarzenie honorowym patronatem.

do góry