Nawigacja

Aktualności

KOMUNIKAT – ograniczenie wizyt i zamknięcie do odwołania księgarni oraz punktu sprzedaży książek

Informujemy, że w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo gości i pracowników, Oddział IPN we Wrocławiu ogranicza do minimum wizyty interesantów. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej oraz zastosowanie się do innych działań prewencyjnych.

Informujemy, że w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo gości i pracowników, Oddział IPN we Wrocławiu wdrożył następujące działania prewencyjne:

  • czytelnia akt jawnych w Oddziałowym Archiwum IPN we Wrocławiu zostaje zamknięta do odwołania,
  • do odwołania nie będą się odbywały spotkania, imprezy edukacyjne i lekcje,
  • zaplanowane w najbliższym czasie wszelkie przedsięwzięcia skierowane do młodzieży odbędą się w terminie późniejszym,
  • do odwołania zostaje wstrzymana stacjonarna sprzedaż publikacji w siedzibie Oddziału IPN we Wrocławiu – publikacje można nabyć w księgarni internetowej: ipn.poczytaj.pl,
  • wszyscy interesanci mający zapytania w sprawach lustracyjnych i autolustracyjnych oraz katalogów tematycznych publikowanych w BIP IPN proszeni są o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Prosimy interesantów o ograniczenie wizyt w Oddziale IPN we Wrocławiu. W sprawach pilnych proponujemy kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Numery telefonów znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt (https://wroclaw.ipn.gov.pl/wro/kontakty).

do góry