Nawigacja

Aktualności

Szkolenie dla nauczycieli „Wolność jest w nas. Z Solidarnością do wolności” – Wrocław, 27 października 2020

  • plakat_szkolenie_nauczycieli_27-10-2020

W ramach obchodów 40. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN we Wrocławiu zaprasza nauczycieli przedmiotów humanistycznych na szkolenie „Wolność jest w nas. Z Solidarnością do wolności”, które odbędzie się 27 października br. w godz. 10.00–14.40 w Sali Sesyjnej Dworca PKP Wrocław Główny.

W programie szkolenia przewidujemy prelekcje historyków, udział w dyskusji, a także warsztaty z dydaktykiem historii. Nie zabraknie również przedstawienia najnowszych publikacji o „Solidarności” wydanych w IPN oraz autorskiego zwiedzania wystawy „Protest głodowy kolejarzy 21–27 października 1980 r.”

Harmonogram szkolenia w załączeniu.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia udziału w szkoleniu oraz zestaw pomocy dydaktycznych do wykorzystania w pracy zawodowej.

Na zgłoszenia czekamy do 23 października br. pod adresem: dr Iwona Demczyszak, tel. 71 326 97 45, e-mail: iwona.demczyszak@ipn.gov.pl / Iwona Gajewska, tel. 71326 97 66, e-mail: iwona.gajewska@ipn.gov.pl

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia mailowe powinny zawierać: imię i nazwisko nauczyciela, kontakt (nr telefonu, e-mail), nazwę i adres szkoły.

Z uwagi na sytuację pandemiczną organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo Uczestników poprzez zachowanie odpowiedniego dystansu i zabezpieczenie środków ochrony osobistej (maski, przyłbice, płyny do dezynfekcji rąk).

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w zakresie terminu jak i formuły szkolenia. Wszelkie uaktualnienia będą ogłaszane na stronie internetowej Oddziału IPN we Wrocławiu: wroclaw.ipn.gov.pl, jak też przekazywane bezpośrednio Uczestnikom szkolenia.

do góry